ביטוח משכנתא השוואה

ישנן לא מעט הוצאות שצריך לקחת בחשבון בעת רכישת דירה. המחיר של הדירה אותו המציע הקבלן או בעל הדירה, רחוק מאד מהסכום אותו נצטרך לשלם בסוף. אל הסכום הזה מתווספת גם הריבית שהבנק גובה על השקעת המשכנתא, שכר הטרחה אותו נצטרך לשלם לעורך דין (קבלנים רבים מחייבים שימוש בעורך דין מהרוכשים), מס רכישה על הדירה שגם הוא משתנה בהתאם למספר הנכסים שבבעלות הרוכש, תשלומים לתיווך אם השתמשנו במתווך, וכן ביטוח הדירה. ביטוח משכנתא הוא ביטוח שכולל בתוכו ביטוח נכס וביטוח חיים אשר נדרש על פי חוק אותו הציב בנק ישראל.

ביטוח משכנתא השוואה

עד שנת 1998 הבנקים היו אלו שהציעו את ביטוחי המשכנתא, אך בשנה זאת, נפתח השוק גם לחברות הביטוח להציע ביטוחים מסוג זה. קיימות היום לא מעט חברות ביטוח שמציעות ביטוחי משכנתא בטווחי מחיר שונים, אך צריך לשים לב מה הביטוח כולל. הביטוח הסטנדרטי מבטח את חייו של מחזיר המשכנתא, כך שהמשפחה לא תצטרך להתמודד עם נטל המשכנתא במידה ותתרחש פטירה פתאומית. ביטוח הנכס מבטח מנזקים שנגרמו מבעיות צנרת, שריפות, רעידות אדמה וכדומה. בעת חתימה על ביטוח עם אחת החברות, צריך לזכור שלעיתים החברות מציעות מחירים נוחים, אך הם לא כוללים ביטוח צד ג', שעלול לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים במידה ונזק אצלכם, גרם גם לנזק מהותי אצל השכנים.

יועצי משכנתאות מומחים

כשנרצה לעשות ביטוח משכנתא השוואה היא דבר הכרחי, ויועצי המשכנתאות של OS-FINANCE מבצעים עבור הלקוחות את סקרי השוק, כמו גם המיקוח שמוזיל משמעותית את העלויות. ייעוץ משכנתאות מקצועי אותו תמצאו בחברת OS-FINANCE בונה עבורכם אסטרטגיה כלכלית לכל תהליך המשכנתא, מבניית תמהיל אופטימלי, דרך סקרי שוק, תכנית והתמקחות עם הבנקים ועם חברות הביטוח.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים