היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  איך לקנות דירה להשקעה בלי הון עצמי

  רבים רוצים להשקיע כספים עודפים בהשקעות מגוונות אשר עשויות ליצור הכנסות נוספות. אחת האטרקטיביות ביותר היא רכישת דירה והשכרתה לאחרים.

  הרעיון מאחרי זה הוא ליצירת הכנסה קבועה פסיבית אשר מסייעת בשוטף, ובתקופת הפנסיה תורמת לאיכות החיים. אנשים בעלי יכולת כלכלית יכולים לרכוש דירה כזאת ללא מאמץ, אבל נעדרי הון עצמי חייבים לעשות את התהליך בזהירות ובצורה מתוכננת. נשאלת השאלה: איך לקנות דירה להשקעה בלי הון עצמי? התשובה היא רק על ידי משכנתאות והלוואות. קיימים קריטריונים שונים למשכנתאות הנקבעים על ידי משרד האוצר. מי שרוכש דירה ראשונה יכול לקבל משכנתא בסכום של 75% מערך הדירה. מי שמשפר דיור יכול לקבל סכום של 70%, ואילו, רוכש דירה שנייה או יותר סכום של 50%. המשכנתא ניתנת רק לאחר שהנתונים הכספיים ומצבו הכלכלי של הלווה נבדקים על ידי המוסד הפיננסי נותן ההלוואה.

  הלווה נדרש להביא מסמכים שונים כולל תדפיסי בנק המעידים על תזרימי מזומנים, מסמכים המעידים על גובה השתכרות, שמאות לנכס ועוד.  לאחר אישור הנהלת הבנק יוצאת ההלוואה לדרך. במקרים רבים, מי שרוכש דירה להשקעה הוא כבר בעל דירה אחת. כך, שמעבר למשכנתא הוא צריך לחפש ולמצוא הלוואות נוספות בגודל של מחצית מערך הדירה. במקרה של דירה בשווי של 1200000 שח אז מדובר על 600000 שח. בעוד שקבלת משכנתא מותנית בשעבוד הדירה, הרי שכאן יש צורך להביא ערבויות כספיות אחרות או לשעבד נכסים אחרים אם קיימים כאלו. ללא כל אלה לא יהיה ניתן לקבל הלוואה בסדר גודל משמעותי. בכל מקרה, יש צורך לתכנן את ההחזר החודשי כדי שלא יכביד על התקציב החודשי השוטף. יועץ למשכנתאות והלוואות יכול לייעץ רבות בתחום. 

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן