היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  איך לקנות דירה

  עבור מרבית המשפחות בישראל, קנייה של דירה היא העסקה הכי גדולה בחיים. האדם הממוצע בישראל יקנה לרוב דירה אחת, והיא זו שתשרת אותו ואת משפחתו לאורך מרבית החיים.

  הסיבות לכך שרק מעטים קונים יותר מדירה אחת הן רבות, אך בעיקרן יוקר המחייה שמקשה מאוד על אנשים מהישוב לקנות מספר נכסים או לעבור דירה יותר מפעם או פעמיים בחיים. לכן, בעסקה מהסוג הזה, פשוט אסור לקחת סיכונים.

  חשוב מאוד לדעת איך לקנות דירה בצורה הנכונה. התהליך מתחיל עם חיפוש נכון, באמצעות האינטרנט ו/או סוכנים שיכולים להביא אתכם לתוצאות מדויקות יותר, עם דירות בבלעדיות. סקר השוק חייב להיות נרחב, וחשוב גם לראות כיצד מצליחים לא לוותר על עסקה טובה כשרואים אותה. השלב הבא הוא השלב הבירוקרטי, של סגירת המחיר המתאים, קביעת תאריך, וסגירת פרטי החוזה. במיוחד כאשר עובדים מול קבלן, חשוב מאוד לעבור היטב על החוזה, ואף לשכור את שירותיו של עורך דין טוב, כדי שהפרטים הקטנים לא ייעלמו מן העין. חשוב לנסות ולהתמקח, ולא רק על הכסף, אלא על כל האלמנטים שנראים לא הוגנים כלפי הקונה.

  תהליך מסודר

  בקניית דירה יש לעקוב אחרי התהליך, להעביר את הכספים בצורה מסודרת ולהתעקש על הסעיפים בחוזה אשר עומדים לטובת הקונה. מול קבלן זה כמובן קשה יותר, אך מול אנשים פרטיים, אפשר לחסוך המון כסף וכאב ראש אם יודעים להתמודד עם חוזים. עוד במהלך התהליך, חשוב מאוד להתכונן – לקנות את המוצרים וכלי החשמל, ואף לדבר עם מעצבים, כדי לדעת ולמקסם את המקום. קניית דירה היא מרגשת ומהווה סימון וי בחיים, אך חשוב לדעת לבצע את התהליך בצורה הכי נכונה שיש.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן