היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  החזר משכנתא חודשי

  כאשר קונים דירה, סכום השכירות אותו משלמים כל חודש מתחלף למעשה בהחזר לבנקים. החזר משכנתא חודשי הוא כמובן עדיף, שכן משלמים לבנק על נכס שלבסוף יהפוך לשלכם, אך כמובן, התשלום הזה בא עם ריביות ועמלות, דבר שלא קורה בתשלום לבעל הדירה. החזר המשכנתא הוא אינו דבר קבוע, ויכול להשתנות מדי חודש, וזאת בניגוד לתשלום לבעל הדירה. הסיבה היא שהמשכנתא צמודה למדדים שונים, ויש גם ריביות ועמלות שמתווספות לסכום הכללי. עם זאת, חשוב לדעת שאת הסכומים הללו אפשר להוריד אם עובדים בצורה נכונה.

  החזר משכנתא חודשי ממוצע בישראל עומד על בין 4,000 ל-5,000 שקלים, וזאת מתוך ההבנה שהמשכנתא הממוצעת היא כמיליון שקלים – כשני שליש מהסכום של דירה חדשה ממוצעת. כמובן שיש הרבה מאוד סוגי משכנתאות ואפילו אפשר לקחת משכנתא שהיא אינה מהבנק, אלא מחברות האשראי וגופים נוספים. בכל מקרה, את העמלות והריביות צריך לדעת להוריד למינימום ובנוסף, צריך להגדיר מראש את ההצמדה למדדים השונים, שכן אפשר להמר ולקחת סיכונים על מדדים מסוימים, ומנגד, יש אפשרות לשחק בטוח וללכת על מסלול שהוא יחסית סולידי.

  לזהות את הפרצות

  לפני שלוקחים משכנתא, יש כמה דברים שחייבים לעשות. יש ללמוד את הנושא לעומק, ויש את הכלים לכך ברשת, ובנוסף, יש לבצע סקר שוק נרחב בין כל האופציות כדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר. כדי להגדיל את הסיכוי לצאת עם עסקה טובה, אפשר לעבוד עם יועץ משכנתאות טוב, שיידע לזהות את הפרצות ולהביא לפריצת דרך מול הלווים. יועץ טוב שעושה את העבודה בצורה טובה יכול להוריד הרבה מאוד כסף מההחזר החודשי, במה שיסתכם בסכום עצום בראייה של 30 שנים קדימה, כאורך תקופת החזר המשכנתא.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן