היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  החזר / החזרי משכנתא 800 אלף

  סכום גובה המשכנתא משתנה כמובן מלווה ללווה. זה קשור למחיר הנכס שרכש, ההון הראשוני שהביא עימו והעסקה שישיג מהמלווה, בין אם מדובר בבנק או בגוף חוץ בנקאי. רוב המשכנתאות סובבות סביב מיליון השקלים לדירות חדשות ממוצעות, ואנשים רוצים וצריכים לדעת מה הסכום שיצטרכו להחזיר, כולל עמלות וריביות שונות. כך לדוגמה, החזר משכנתא 800 אלף שקלים ינוע סביב המיליון שקלים, עם עלויות נוספות וריביות שיתקבלו עם השנים. המטרה היא לנסות ולהוריד את הסכום הזה עד כמה שאפשר, ויש כמה דרכים לעשות זאת.

  תוכנית משכנתא נעה סביב הרבה מאוד אלמנטים, כולל מדדים שונים, מט"ח וריביות שנקבעות עם החתימה. עם זאת, כאשר עובדים בצורה נכונה ומסודרת, אפשר בהחלט למצוא את התוכנית המושלמת, בהתאם לצרכים של הלווה. הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרה היא לעבוד עם אנשי מקצוע, ובדגש על יועצי משכנתא. יועץ איכותי יכול לבצע סקירה מלאה על המצב הכלכלי של הלווה, ולעזור לו לבצע תחזיות לגבי העתיד, כולל הגדלה או הקטנה של הכנסה, ושיעור של מצב קבלת ירושה, לצורך הדוגמה. כך אפשר להגיע אל הבנק, לשפר עמדות ולנסות להוציא עסקה טובה, בה הבנק בטוח בעצמו ובלווה, ומסכים להוריד בעלויות.

  להחזיר בעדינות

  משכנתא היא התחייבות כלכלית גדולה וארוכת טווח. גם אם החיסכון נראה שולי פר חודש, הוא כמובן משמעותי מאוד בראייה שהיא ארוכת טווח. גם השקעה כמו עבודה עם יועץ משכנתא נראית מוזרה להרבה אנשים, אך המציאות היא שמדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה במהרה, שכן יועץ איכותי יכול לעזור ולהוריד את העלויות בכמה עשרות אלפי שקלים, אם מסתכלים בראייה של 30 שנים קדימה, כארוך זמן ההחזר של תשלומי המשכנתא.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן