היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  הלוואה / הלוואות לעסק

  סיכון גדול הוא משהו שלוקחים כאשר יש פוטנציאל של רווח רב. לא הרבה אנשים אוהבים להסתכן ולשחק עם הפרנסה שלהם ושל המשפחות שלהם, אך יש כמה נתונים שחשוב להכיר. השכירים בישראל משתכרים כ-8,600 שקלים בחודש, אך עצמאי, שעובד בשוק סבוך ומסוכן ביותר, מרוויח בממוצע כ-33 אלף שקלים בחודש. כ-850 עסקים קטנים נסגרים בישראל מדי שבוע, אך כאשר עסק עצמאי קטן מצליח, הוא בדרך כלל מצליח בגדול. בישראל יש כ-3.5 מיליון שכירים במשק, לעומת 380 אלף עצמאים בלבד. למה יש כל כך מעט אנשים שמנסים להרוויח פי 4? ההסבר נמצא ביכולת קבלת העזרה והסיוע אותם הם מקבלים, או חושבים שאין דרך לקבל ובידע שלהם בתחום.

  את היתרונות של עסקים פרטיים, ויתרה מכך, קבלת הלוואה לעסק מתחילה, אפשר וצריך ללמוד. לעיתים אומץ זה לא הכל, ויש צורך במקור ידע שיכוון. אתר OS-FINANCE הוא אתר אינפורמטיבי מבית מכללת אורין שפלטר, שיודע להעניק את כל המידע הרלוונטי עבור אותם אנשים שרוצים לקחת הלוואה ולצאת לדרך. שוק התעסוקה בישראל הוא שוק סבוך ומורכב מאוד לעובד השכיר הממוצע. ידוע כי משכורות השכירים הן נמוכות באופן יחסי להוצאות וכי בישראל קשה מאוד למשפחות רבות לנהל משק בית בצורה מסודרת וראויה. לכן, אנשים רבים עושים את הקפיצה לעצמאות, אך צריך לדעת ולהבין את ההשלכות.

  להבין את גודל האירוע

  לאור הקושי של שכירים בישראל, רבים פונים לפתיחת עסקים עצמאיים בצורה זו או אחרת. אנשים מחליטים לקחת על עצמם ולנסות לפתח עסקים של שירותים שונים כמו כתיבת תוכן, פיסול וציור, טיפול בגינות, שירותי ניקיון, שירותי אבטחה וכל צורך שתוכלו לחשוב עליו. כאשר פותחים עסק עצמאי חשוב להיות מודעים לכל הבעיות, ולדעת לקחת הלוואות עסקיות כשצריך. עם זאת, חשוב להבין את גודל האירוע ולפנות למקורות הידע הטובים ביותר. OS-FINANCE הוא בדיוק כזה. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ פיננסי לעסקים בנושאי הלוואה לעסק ונושאים נוספים.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן