הלוואה / הלוואות

מרבית האנשים בישראל זקוקים לעזרה כלכלית לאור יוקר המחייה, לבטח כאשר אנחנו מבצעים קנייה גדולה כמו דירה או רכב, או כל סוג של השקעה שדורשת הרבה כסך. כאשר אנחנו צריכים סכום כסף גדול בבת אחת צריך לעבור דרך הבנק או כל גוף אחר שמעניק הלוואה או הלוואות לאזרחים מן השורה. חשוב להבין שהבנק הוא לא האופציה היחידה, ולעיתים כדאי לשקול גם הלוואה חוץ בנקאית שעשויה להיות משתלמת יותר. מרבית ההלוואות הן אכן לאנשים פרטיים שמחפשים לקנות דירה או רכב, אך לא רק, שכן יש גם הרבה גופים עסקיים בישראל שזקוקים לתזרים מהיר שיעזור להם להרוויח בעתיד.

המציאות העסקית בישראל היא לא פשוטה, לבטח עבור עסקים קטנים ועצמאיים. יש הרבה מאוד הוצאות והקדמה מצריכה הוצאות רבות. לפתע, עסק נקלע לבעיה קשה של תזרים מזומנים, מפני שהוא צריך לרכוש מכשיר חשוב, להשקיע במקום מסוים או פשוט לצאת מקושי מהותי. עם זאת, הבנק לא תמיד שש לעזור, לבטח אם אין לעסק דרך לספק בטחונות, להציג רווחיות עקבית או בגלל עבר בנקאי בעייתי. לכן, אשראי חוץ בנקאי הוא אופציה טובה לכך, מכיוון שהדרישות הן אינן גבוהות מדי וכוללות ערבות אישית של נוטל ההלוואה.

בזמן הנכון

חשוב להבין שהצורך בהלוואה מהירה לא תמיד אומר שיש קושי קיומי ומיידי, אלא פשוט יש צורך בהוצאה מהירה כדי להקדים תרופה למכה, וזה לא משהו שבנקים מוכנים לקחת על עצמם. בחלק מהמקרים, אשראי חוץ בנקאי הוא הרבה יותר קל, פרקטי, ותנאי הקבלה הם די קלים וליברליים. גם הבנקים יודעים לספק את המענה הנכון בחלק מהמקרים, במיוחד עבור אנשים פרטיים. העניין הוא שחשוב להבין ולבדוק את כל האופציות הקיימות, לבצע סקר שוק ורק אז לקחת את ההלוואה הנכונה, בהתאם לסטטוס הפרטי או העסקי באותו רגע.

מאמרים בנושא

מדריך משכנתא מדריך משכנתא

אנחנו חיים היום בעידן אינטרנטי של "עשה זאת בעצמך". בכל התחומים, האינטרנט רווי במדריכים שנוגעים כמעט בכל המקצועות הקיימים. אנחנו יכולים למצוא מדריכים אינטרנטיים לכתיבה, לאימון גופני, לטיפולים רגשיים וכן למשכנתאות. המדריכים הללו מגיעים בפלטפורמות שונות, ממדריכים מצולמים של הרצאות בחינם או בתשלום, ועד למאמרים שלמים שמסבירים את כל עולם המושגים ואת כל השיקולים שכדאי לעשות בעת ביצוע עסקה וחתימה על משכנתא.

לקיחת משכנתא לקיחת משכנתא

במרבית המקרים בהם רוכשים דירות ו/או נכסים אחרים, יש צורך להביא כספים ממקורות עצמיים שאליהם מתווספים כספים המתקבלים ממשכנתאות והלוואות משלימות נוספות. לקיחת משכנתא עדיפה על נטילת הלוואה בגלל שהיא מותאמת יותר לנכסים. ניתן למצוא משכנתאות הניתנות לזמנים ארוכים או קצרים יותר.

חישוב משכנתא חישוב משכנתא

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בישראל זוכה לשגשוג מדהים, ואיתו, גם עלייה ניכרת במחירי הנכסים. אנשים רבים שחסכו לדירה עבור ילדיהם כל החיים, לפתע מגלים שערך הדירה שהם דמיינו בראשם, רחוק שנות אור מהכסף ומהיכולת הכלכלית שלהם היום, ומוצאים את עצמם תוהים האם להתפשר על נכס זול יותר, קטן יותר ובמיקום פחות טוב, או פשוט להשאיר את הכסף בבנק עבור ילדיהם שיחליטו מה לעשות איתו יום אחד.

90 אחוז משכנתא 90 אחוז משכנתא

בנקים מסחריים וחברות פיננסיות רבות פועלים בנישת המשכנתאות וההלוואות המשלימות לרוכשי דירות ונכסים אחרים. למעשה, במרבית עסקאות הנדל"ן יש צורך בנטילתן כי לרוכשים אין די הון עצמי לעמוד בעלויות הנכסים.

שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה

אנשים שרוצים לקנות נכסים צריכים לעיתים להיות יצירתיים. זה מתחיל בלקיחת משכנתא וגם הלוואה מההורים או חברים. יש אנשים ש"מחכים" לירושה וכאלו שרוצים לקנות דירה שנייה או שלישית, אך חוששים מהתקנות הקיימות.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים