היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות

  הרוב המכריע של עסקאות הנדל"ן בישראל הינו, כמובן, רכישת בית או דירה. מחירי הנכסים בישראל הינם גבוהים מאוד, בוודאי לנוכח כושר ההשתכרות של מרבית התושבים. התוצאה  היא שלרוכש יש רק חלק מהסכום הנדרש לרכישה. לרוב, הוא משיג את הסכומים האחרים ממשכנתאות משלימות. יועץ משכנתא יכול לסייע רבות בכל התהליך כולל בחירת המוסד הפיננסי המספק את התנאים הטובים ביותר. גובה המשכנתא נקבע לרוב על פי ערך הנכס. החוק אינו מאפשר לקבל סכום העולה על סכום מסוים מערכו. תנאים שחייבים לעמוד בהם הם כושר ההשתכרות של הלווים ויכולת ההחזר שלהם. גם כאן יש מדדים שונים שנבדקים. הם מבטיחים, עד כמה שניתן, את האפשרות שלא ייווצר מצב של חוסר יכולת להחזר חודשי או עיכוב ממושך בהחזרת המשכנתא. העלולים לגרום קנסות, תביעות, הפעלת הוצאה לפועל ואכיפות שליליות נוספות שאינן רצויות. 

  משכנתאות ניתנות בתנאים שונים, וככל שהן לטווח ארוך יותר  אזי הרבית עליהן נמוכה יותר. כך, יכול כל אחד לחשב מסלול החזרה בהתאם ליכולותיו הכספיות. ברור הוא, שכדאי לקחת את המשכנתא לטווח קצר ולשלם ריבית נמוכה, יחסית. יחד עם זאת, יש לווים אשר מעוניינים בהחזרים חודשיים של קרן וריבית נמוכים יותר. הם חייבים לתכנן תשלומי משכנתא בהתאם להוצאות הכספיות החודשיות שלהם ולהשאיר טווח ביטחון למקרים בעייתיים. מרווח הביטחון יכול להישמר גם בעת בחינת גמישות המשכנתא בהקשרים שונים. כאן מדובר על מקרים רבים בהם ניתן לבחור במשכנתא המאפשרת מחזורה, חיסולה, גרירתה לנכס אחר, העברת תשלומים  חד פעמיים גבוהים נוספים אליה לשם הקטנת הקרן, עיכוב למספר חודשי תשלום וכן הלאה. תהליך הבדיקה שעושה היועץ הינו מהיר, יחסית, ולאחר אישור המשכנתא עורכים את בדיקות הנדרשות ואת החוזה שלאחריו מועבר הסכום.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן