ייעוץ משכנתא / משכנתאות חברות

כל מי שרוכש דירת מגורים חייב להעמיד סכום ניכר עבורה. במרבית המקרים, אין לו את מלוא הסכום אלא רק סכום ראשוני הכרחי ואת השאר הוא חייב לממן ממשכנתא שהוא נוטל. כל נושא נטילתה הינו מורכב. צריך לתכנן את המהלך בזהירות כולל את אפשרויות ההחזר. חברות ייעוץ משכנתא יכולות לסייע רבות לכל מתלבט בגלל התמחותן בתחום. המומחים שלהן מכירים את הבנקים ויתר הגופים הפיננסיים המספקים משכנתאות והלוואות משלימות נוספות.


כל בנק מספק את ההלוואה בתנאים אחרים. הכלל הבסיסי הוא שאת הקרן הנלקחת יש להחזיר בתשלומים חודשיים בצירוף הריבית המוסכמת. הפריסה יכולה להיות עד 20 שנים ויותר. שככל שההלוואה ניתנת לטווח ארוך יותר, כן, הריבית הינה גבוהה. כל לקוח יכול לבחור את מספר השנים על פי שיקוליו. אצל רבים השיקול העיקרי הוא יכולת ההחזר. כלומר איזה סכום ניתן להפריש מהסכום החודשי אותו מרוויחים כאשר חייבים לקחת גם מרווחי ביטחון למקרים בהם ההוצאות החודשיות גדלות פתאום או שרמת ההכנסה פוחתת.
הבנק מבקש לקבל מהלווה הערכת שמאי לנכס, וכן, מידע על רמת הכנסתו בצירוף מידע שוטף אחרון על תזרים חשבונות הבנקים שלו. בכל מקרה, הבנק יכול לאשר הלוואה מוגבלת על פי אחוזים מערכו על פי טבלאות קיימות. יועץ משכנתאות מטעם החברה יכול לסייע לכל לקוח לחשב את גובה ההלוואה, ובנוסף, למצוא את זאת הנותנת את התנאים המתאימים ביותר. לא תמיד מה שקובע זה אחוז הרבית. לעיתים, יש הבדל בשברירי אחוזים בין משכנתא אחת לשנייה אבל לאחת מהן יש תנאי החזרה נוחים יותר כמו אפשרות למחזר, להחזירה ללא קנסות, לעכב תשלום חודשי אחד או יותר ועוד. כאשר מציגים לפני הלקוח את כל הנתונים אזי קל יותר לקבל החלטה.

מאמרים בנושא

השוואת ביטוח משכנתא השוואת ביטוח משכנתא

תהליך נטילת משכנתא הינו מורכב וכולל אלמנטים שונים. מטבע הדברים, הבנק או המוסד הפיננסי נותן ההלוואה מעוניין להבטיח את החזר הכספים מהלווה. הוא בודק את המצב הכלכלי של הלווה, את כושר ההחזר שלו, מחתים על שטר משכנתא ואף דואג לביטוחים חיצוניים.

מדריך משכנתא מדריך משכנתא

אנחנו חיים היום בעידן אינטרנטי של "עשה זאת בעצמך". בכל התחומים, האינטרנט רווי במדריכים שנוגעים כמעט בכל המקצועות הקיימים. אנחנו יכולים למצוא מדריכים אינטרנטיים לכתיבה, לאימון גופני, לטיפולים רגשיים וכן למשכנתאות. המדריכים הללו מגיעים בפלטפורמות שונות, ממדריכים מצולמים של הרצאות בחינם או בתשלום, ועד למאמרים שלמים שמסבירים את כל עולם המושגים ואת כל השיקולים שכדאי לעשות בעת ביצוע עסקה וחתימה על משכנתא.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים