ייעוץ משכנתא / משכנתאות

עסקאות נדל"ן כוללות רכישת נכסים מסחריים, דירות פרטיות ועוד. ברובן יש צורך בהעברת כספים בסכומים ניכרים מיד ליד. אין פלא שבמהלכן יש צורך במימון משלים הנלקח מבנקים מסחריים או מגופי מימון חוץ בנקאיים. כל אחד מהגופים הללו בונה מסלולי משכנתא שונים מתוך רצון להתאימם למקסימום לווים. יועצי משכנתאות המכירים את התחום מודעים ונחשפים כל העת לכל תכנית חדשה בתחום. משום כך, רבים פונים אליהם לקבלת מידע ואף לליווי. משכנתא ייעוץ ניתן כבר כאשר הלווה מתכנן את הרכישה. הוא חייב לדעת איזה סכום הוא זכאי לקבל? איזה כדאי לו לקחת? וכמובן, איך טוב ביותר מבחינתו להחזיר ולאורך כמה שנים?

יועץ מקבל לידו את התיק ויושב עם הלקוח. הוא רוצה ללמוד ממנו על מחיר הנכס, על מצבו הכלכלי, על יכולת ההחזר שלו ועוד. אלו גם שאלות שהמוסד הפיננסי שואל מאוחר יותר כאשר הוא בוחן את הבקשה למשכנתא. ככלל, במסלולים לשנים ארוכות ההחזר החודשי נמוך יותר אבל הריביות גבוהות. ולהיפך. כאן ירצה היועץ להבין מה סדר העדיפויות של הלקוח, ועל פי זה יבחר את בעלת המסלול האופטימאלי ביותר ובין היתר, זה אשר בה הריבית נמוכה ביותר, שאיננה משתנה שאין הצמדות וכדומה.
שיקול נוסף בבחירה הינו גמישות המשכנתא. האם ניתן לחסלה, למחזרה, לגרור אותה, להחזיר סכומים חד פעמיים גדולים במהלכה ללא קושי וחיובים נוספים וכן הלאה. תכנית גמישה מסייעת ללווה לערוך שינויים כאשר מצבו הכלכלי משתפר או חלילה להיפך. משכנתא ייעוץ טוב ומקצועי משתלם מאוד מאחר והוא עשוי לחסוך כספים רבים. בחישוב רב שנתי הם עשויים להיות גבוהים מאוד וכל כסף שנחסך יכול ללכת למטרות אחרות בשיפור הנכס, בשדרוגו ועוד. מומלץ להיעזר ביועץ בעל מוניטין וניסיון רב.

מאמרים בנושא

כמה משכנתא אפשר לקחת כמה משכנתא אפשר לקחת

רכישת דירה עבור רבים הינה מטלה קשה בגלל מחירה. לרוב, נזקק כל רוכש למשכנתא על מנת להשלים את
התמורה עבורה. נשאלת השאלה כמה משכנתא אפשר לקחת?

השוואת ביטוח משכנתא השוואת ביטוח משכנתא

תהליך נטילת משכנתא הינו מורכב וכולל אלמנטים שונים. מטבע הדברים, הבנק או המוסד הפיננסי נותן ההלוואה מעוניין להבטיח את החזר הכספים מהלווה. הוא בודק את המצב הכלכלי של הלווה, את כושר ההחזר שלו, מחתים על שטר משכנתא ואף דואג לביטוחים חיצוניים.

מדריך משכנתא מדריך משכנתא

אנחנו חיים היום בעידן אינטרנטי של "עשה זאת בעצמך". בכל התחומים, האינטרנט רווי במדריכים שנוגעים כמעט בכל המקצועות הקיימים. אנחנו יכולים למצוא מדריכים אינטרנטיים לכתיבה, לאימון גופני, לטיפולים רגשיים וכן למשכנתאות. המדריכים הללו מגיעים בפלטפורמות שונות, ממדריכים מצולמים של הרצאות בחינם או בתשלום, ועד למאמרים שלמים שמסבירים את כל עולם המושגים ואת כל השיקולים שכדאי לעשות בעת ביצוע עסקה וחתימה על משכנתא.

עלות יועץ משכנתא עלות יועץ משכנתא

היתרון הגדול שבלקיחת המשכנתא הנכונה הוא האפשרות לפרוס את התשלומים לאורך זמן. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לקיחת משכנתא היא תהליך ארוך, אקטיבי מאוד, וכזה שאפשר וכדאי להוריד מאוד בעלויות שלו אם עושים זאת נכון.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים