היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מחשבון משכנתא

  ישנם סוגים רבים של השקעות אותם אנשים מחפשים לעשות, במטרה לוודא שהכסף שלהם לא הולך ונשחק בחשבון הבנק, ומאבד מערכו. בדרך כלל כשמדובר בהשקעות סולידיות, אנשים ייפנו להשקעה לאג"חים, או לאופציות דומות אותן יציעו בתי השקעות. במקרים בהם מדובר בסכומי כסף גדולים, רבים דווקא יעדיפו להשקיע במשהו שתהיה להם יותר מעורבות בו, והשוק הראשון אליו ייפנו יהיה שוק הנדל"ן. יותר ויותר משקיעים מכל שכבות האוכלוסייה קונים נכס שני ושלישי ומצליחים למנף את כספם.

  הלוואה משלימה להון עצמי

  כניסה לשוק הנדל"ן

  להבדיל מרוב הדברים שנרכוש בחיינו, נדל"ן הוא נכס שעם הזמן ערכו הולך וגדל. הגידול באוכלוסייה נעשה באופן טבעי והמחסור בדירות רק הולך וגובר. בשנים האחרונות גם תופעת השכרת הדירות לתיירות, הפכו את היצע הדירות לקטן ביחס לביקוש וניתן לראות כיצד ערך הדירות ברחבי הארץ רק הולך וגדל. מתל אביב ועד הישובים הרחוקים של הפריפריה, אנשים רק מחפשים נכסים איכותיים להשקיע בהם. פרויקטים חדשים כמו גם נכסים מיד שנייה. עם זאת, מי שחדש בשוק חייב לזכור שמדובר בפרטים רבים המצריכים ידע רב. מושגים כמו מחשבון משכנתא או תמהיל משכנתא הם מאבני היסוד אותם משקיע בנדל"ן חייב להכיר והם מהווים את הבסיס לעסקה טובה.

  OS-FINANCE

  יועצי המשכנתאות של OS-FINANCE עובדים כבר שנים עם רוכשי דירות ונכסים עבור מגורים כמו גם עבור השקעות. החל מתהליכי בניית מחשבון משכנתא ועד ליצירת תמהיל נכון שלוקח בחשבון את סך כל הנתונים, את מדד השוק וקצב עלייתו, את ההכנסה המצופה בשנים האחרונות, את ההוצאות האפשריות והיכולת הכלכלית של המשקיעים להשקיע את הסכום המדויק בנכס הנכון. השקעה טובה היא השקעה שלוקחת בחשבון גם את האפשרות של המשקיע להתפתח להשקעות נוספות בעתיד, ולהגדיל את היכולת של כספו לעשות כסף.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים