היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מס רכישה דירה יחידה

  תחום יועצי המשכנתאות הולך ומתפתח מאד בשנים האחרונות, ועל אף שהוא יחסית חדש, דומה כי היום כבר לא ניתן לדמיין את השוק בלעדיו. יועצי משכנתאות מסייעים לרוכשי דירות מכל הסוגים, בין אם מדובר בדירות יוקרה, דירות ראשונות, דירות להשקעה, שיפור דיור, רכישת נכסים מסחריים ועוד. יועצי משכנתאות מאתרים עבור הרוכשים את העסקאות הטובות ביותר ובונים יחד איתם תמהיל משכנתא מקצועי שממקסם את היכולת הכלכלית בהווה תוך מבט לעתיד וחישוב סיכויים וסיכונים אפשריים, צפי תזוזה של השוק, עתיד תיכנוני לגבי הנכס, וגם כמובן, שינויים ביכולת הכלכלית של הרוכש, לטובה או לרעה.


  מס רכישה דירה יחידה
  אחד מן הדברים איתם רוכשים מתחילים להסתבך, במיוחד בהשקעות הוא מס רכישת דירה. אנחנו רגילים לשלם מס על רווחים, ולא על השקעות, ואנשים רבים לא מוצאים את עצמם מבולבלים עם התוספת הזו שהם לפתע צריכים לשלם בעת רכישת דירה. מס רכישה דירה יחידה מתחיל מ- 1,744,505 ₪ ועולה במדרגות, אך גם מתעדכן מדי שנה ביחס לשיעור עליית מדד השוק. ישנם גם נתונים משתנים והקלות מס במקרים מסוימים (לבעלי נכויות לדוגמה), יש פער גדול בין מס לדירה יחידה למס לדירה להשקעה למחזיקים ביותר מנכס אחד, וכמובן, החזר מס לאלו המוכרים את הנכס הראשון תוך שמונה עשר חודשים ונותרים לבסוף עם דירה יחידה.
  יועצי המשכנתאות של OS-FINANCE
  OS-FINANCE היא קבוצת יועצי משכנתאות ופיננסיים שמציעים שירותים רבים בסיוע להשקעה נכונה. יועצי משכנתאות איכותיים יודעים את הפרטים הקטנים לעומקם ונמצאים כל היום עם היד על הדופק כדי להכיר את שינוי הנתונים על פי חוקי המס ועל פי ההגדרות של בנק ישראל. בנוסף, היועצים בקיאים באפשרויות המשכנתא השונות המוצעות בבנקים, ובאמצעותן בונים עבור הרוכש את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן