משכנתא חוץ בנקאית

מחירי הנכסים בישראל גבוהים מאוד וכל מי שרוצה לרכוש נכס חייב לתכנן היטב את כל המהלך הכספי. לזוגות צעירים המבקשים דירה יש לרוב סכומים קטנים בסיסיים והם יכולים, לעיתים, להסתייע בהוריהם. הם יכולים גם לברר על קבלת משכנתא מבנק או ממוסד פיננסי חוץ בנקאי. לרוב, ניתן לקבל משכנתא מבנק העוסק בתחום זה אבל, לעיתים, הדבר אינו מסתייע או, שניתן לקבלה במוסדות חוץ בנקאיים בתנאים טובים יותר. מעבר לכך, שהם מספקים אותה גם לנכסים אחרים ולאו דווקא לדירות.


קבלת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי נכס מסחרי, תעשייתי וכדומה פותרת בעיה כספית לרבים. במרבית המקרים, המוסד הפיננסי מספק את המשכנתא בתמורה לשעבוד נכס או כספים הצבורים בתוכניות חיסכון, פנסיה וכדומה. במקרה של משכנתא לדירה ראשונה הרי, שלרוב, הדירה עצמה תשועבד. במקרה של בניית בית ניתן, לעיתים, לשעבד את הקרקע שלו הרשומה בטאבו. במקרים של רכישת נכס ניתן לשעבד את הנכס הנרכש או כל נכס אחר וכדומה. אלו הן הקומבינציות הקיימות, אבל יש גם אחרות ובלבד שהן מוסכמות על שני הצדדים והמוסד הפיננסי מאשר אותן.
משכנתא חוץ בנקאית ניתן לפרוס למספר שנים רב. ככל שהיא ניתנת לטווח ארוך יותר אזי הריביות הינן גבוהות יותר ולהיפך. גובה המשכנתא נקבע על פי פרמטרים שונים ובין היתר, מגבלות הבנקים על פי החוק, צרכי הלווים, כלומר: לאיזה סכום הם נזקקים להשלמת העסקה. כאן יש לציין כי הדבר תלוי גם בערכו של הנכס, גובה השתכרות של בני הזוג, יכולות ההחזרה שלהם וכדומה. כל מוסד פיננסי מציע את תנאיו הנבדלים ביניהם בגובה הריבית המבוקשת, בתנאי ההחזרה, ביכולת למחזרה, לחסלה בכל עת ועוד. יועץ משכנתאות מתמחה בייעוץ ובסיוע לנזקקים למשכנתאות. ויכול לבנות תמהיל משכנתא אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו.

מאמרים בנושא

חברת משכנתאות חברת משכנתאות

נכסי נדל"ן בישראל נחשבים ליקרים מאוד וכמעט בכל עסקה בתחום נדרש מימון משלים. כך, גם בדירות פרטיות
ובמיוחד, כאשר הרוכשים אותן הם זוגות צעירים.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
חברות
משכנתא חוץ בנקאית
טאגים נפוצים