היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  משכנתא לדירה להשקעה

  הדרכים להתעשר הן רבות, והן לרוב מתחילות בהחלטות נכונות. אחת ההחלטות הכי טובות שאפשר לקחת בישראל כיום, מבחינת השקעות, היא לקנות נכס. המחירים של הנכסים רק עולים ומה שמהווה בעיה לחלק גדול מהאוכלוסייה, יכול להיות מעולה לאנשים שיודעים היכן לשים את הכסף. בהרבה מאוד מקרים, אנשים צריכים לקחת משכנתא לדירה להשקעה ולא יודעים איך לעשות זאת בצורה הנכונה. יש הבדלים בין סוגי משכנתאות ולבטח כאשר מדובר בנכס שרוצים להניב עליו תמורה בעתיד, צריך לדעת כיצד לפעול. הדרך הנכונה ביותר היא לקחת איש מקצוע, יועץ משכנתאות, אשר יעזור לקבל את ההחלטות הנכונות.


  תחום המשכנתאות הוא תחום משמעותי מאוד בכלכלה של כל מדינה, ושל מדינת ישראל בפרט. הבנקים מרוויחים עשרות אחוזים על הריביות, ולכן גם משקיעים רבות באריזה של מחלקות המשכנתאות בבנקים. המטרה של יועץ משכנתאות טוב הוא לעזור ללקוח שלו להוריד את הריביות, לבחור במסלולים הנכונים בהתאם למצבו הכלכלי של הלקוח ולרמת הסיכון שהוא מוכן לקחת, וגם לסייע בתנאי התשלום ובהורדת קנסות היציאה. זה מתחיל בעבודה טובה של בדיקת השטח, בירור העובדות, ניתוח המצב ועוד. מדובר בתחום מאתגר ומסקרן, וגם מאוד רווחי, ולכן אנשים רוצים להיכנס אליו.
  להחזיר את ההשקעה
  כדי להיות יועץ משכנתאות טוב צריך ללמוד במקום הנכון, וכיום, המכללה המקצועית האיכותית ביותר לנושאי משכנתאות ופיננסים היא מכללה אורין שפלטר. המכללה מציעה קורסים איכותיים בנושא משכנתאות, אשר מעניקים לסטודנטים את כל הידע שהם צריכים כדי להתחיל ולעבוד בתחום. הסטודנטים לומדים כיצד ללמוד את הלקוחות שלהם ואת רמת הסיכון שהם מוכנים לקחת, להעריך נכון את השוק ולנהל משא ומתן מול הבנקים במטרה להוריד את הריביות הגבוהות, ובכך מחזירים את ההשקעה בהם.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן