היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  משכנתא לדירה ראשונה

  משפחה צעירה שעומדת לקנות את הדירה הראשונה שלה עומדת בפני הרבה מאוד קשיים ואתגרים. האתגר הכלכלי הוא ברור, וישנם גם אתגרים בירוקרטיים גדולים, וכמובן חששות שנובעים מכל מיני דברים, כולל מהפן האישי והזוגי. האלמנט המרכזי בכל רכישת דירה היא כמובן המשכנתא, והנושא של משכנתא לדירה ראשונה הוא כאמור רלוונטי ומורכב מאוד. אנשים צריכים למצוא את דרך המלך ולאתר את מסלול המשכנתא האיכותי ביותר עבורם. המסלול האידיאלי משתנה בהתאם למשפחה וליכולות הכלכליות שלה, ולכן כדאי ללמוד את הנושא לעומק.

  כאשר לוקחים משכנתא ראשונה לדירה צריך לבצע סקר שוק מקיף. אפשר להשתמש בכלים שונים באינטרנט כמו מחשבון משכנתא, ואפילו לפנות ליועץ משכנתאות טוב. חשוב לקחת הצעות מכל הבנקים ולא רק מהבנק אליו אתם שייכים, כך שתוכלו לקבל את התמונה המלאה. יש אנשים שאפילו לוקחים משכנתא חוץ בנקאית, וזה גם משהו שצריך לבדוק, בהתאם לסכומים שאתם צריכים לקחת. ברוב המקרים, משכנתא לדירה חדשה בישראל מגיעה עד כמיליון שקלים, שכן הדירות החדשות הממוצעות עולות בין מיליון וחצי לשניים וחצי מיליון שקלים. במקרה כזה, ההחזר החודשי נע בין 4,000 ל-5,500 אלף שקלים, כאשר הסכום תלוי בהרבה דברים.

  עבודה חשובה וחסכונית

  חלק מהמשכנתאות הן אמיצות ותלויות במדדים שונים ואחרות הן מתונות יותר, של אנשים שלא אוהבים לקחת סיכונים. בכל מקרה, ההשקעה ביועץ משכנתאות במקרה הזה היא חכמה מאוד, מכיוון שהוא מבצע פעולות חשובות שיכולות לחסוך עשרות אלפי שקלים. היועץ מבצע סקירה של הלקוחות שלו, מבצע תחזיות רלוונטיות ובוחן את המסלולים השונים. בנוסף, הוא מסייע ללקוחות שלו במשא ומתן מול הבנקים ומצליח להחזיר את ההשקעה שניתנה בו בצורה מלאה, ואף מהירה מאוד.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן