היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  משכנתא אובייקטיבית

  אנשים רבים מחליטים לעשות את תהליך המשכנתא בעצמם ומתחילים ללמוד מושגים, לעשות סקרי שוק ולהכיר את האינפורמציה הרבה שעולם זה מכיל. בשלב כזה או אחר, ישנו איזשהו מחסום בין היכולת לצבור את הידע הרב, לבין לקיחת ההחלטה הנכונה. המחסום הזה קשור בעובדה שאנחנו נכנסים לעולם חדש רווי אינפורמציה אותה לא הכרנו, אך יותר מכך, רכישת דירה היא מהאירועים הגדולים והחשובים בחייו של אדם. מדובר בנכס בעל ערך סנטימנטלי שברוב הפעמים מלווה את חייו של הרוכש ואת משפחתו ומהווה את נוף ילדותם של ילדיו. היכולת שלנו להחליט באופן צלול ונקי משיקולים רגשיים לקחת משכנתא אובייקטיבית נפגע, ואנשים רבים מוצאים את עצמם חותמים על עסקאות לא נכונות.

  ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי

  במהלך המשא ומתן עם הבנקים, בשלב כזה או אחר, מוצעים ללקוחות הפוטנציאליים ייעוץ משכנתאות על ידי הבנק בחינם. אנשים רבים נוטים ליפול ולהסכים לוותר על ייעוץ מקצועי ונשענים על היועץ שהבנק מספק. עם זאת, צריך לזכור שמדובר בניגוד אינטרסים שקשה להתעלם ממנו. מומלץ לא להתפתות לייעוץ משכנתאות חינמי, אלא לאנשי מקצוע שזו עבודתם והצלחת העסקה חשובה גם עבורם. משכנתא אובייקטיבית היא משכנתא שיכולה לקרות באמצעות גורם חיצוני, ואם היא תיעשה נכון ומהשיקולים הנכונים, מדובר על השקעה כל כך מזערית, שמתגמדת לעומת חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים שיכול לנבוע מעסקה טובה.

  OS-FINANCE יועצי משכנתאות מומחים

  היועצים של OS-FINANCE הם מהמובילים בעולם הייעוץ הפיננסי למשכנתאות. עם רזומה עשיר של ייעוץ עבור דירות ונכסים מסחריים, פרויקטים קטנים כמו גם קבוצות רכישה גדולות, היועצים שלנו בונים תמהילי משכנתא מדויקים המבוססים על איסוף נתונים וסקרי שוק. לאחר בניית התמהיל האופטימלי, היועצים בונים אסטרטגיה שמטרתה להשיג את העסקה האפשרית הטובה ביותר.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן