היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  משכנתא לשיפוץ

  שיפוץ ביתי הוא פרויקט מאוד מעיק וכזה שמשפיע על המשפחה הן פיזית והן נפשית. אנשים צריכים לראות זרים מטיילים להם בבית, לספוג רעש בלתי פוסק של צעקות ומכשירים וכמובן, להתעסק עם לכלוך שהוא אינו לכלוך רגיל, אלא זוהמה שנוצרת מסיד, טיט, טיח וצבע ויש כמובן את העניין הכלכלי. שיפוץ ביתי הוא בהרבה מקרים מאוד יקר, ויש אנשים שממש משנים את הנראות והמבנה של הבית כדי לייצר אווירה אחרת לגמרי. אם הולכים על שיפוץ גדול ומסיבי, יש צורך לקחת הלוואה גדולה, ולעיתים אף משכנתא ייעודית.

  לא מעט משפחות בישראל מחליטות לשפץ את הבית ולשדרג אותו. ההחלטות הללו מתקבלות עקב קושי ברכישת דירה חדשה בישראל והצורך להשתפר ולהשתדרג כדי להתאים את עצמם לסטנדרטים החדשים. חלק גדול מהבניינים עוברים תהליכי תמ"א ובאופן כללי, ישראל עוברת הליך איטי ומבוקר של שדרוג פני הערים שלה. לקיחת משכנתא לשיפוץ היא סבוכה ומורכבת, ולא תמיד אנשים יודעים כיצד לקחת אותה בצורה הכי חסכונית ונכונה. לכן, חשוב מאוד לקבל את כל המידע בנושא, ולדעת שיש מספר אפשרויות קיימות. את הכלי הטוב ביותר בתחום מספקת מכללת אורין שפלטר, שהשיקה את אתר OS-FINANCE, שהוא אתר כלכלי עם מידע רלוונטי בתחומים הללו.

  להישאר מעודכנים

  המכללה מספקת את כל האינפורמציה החדשה ביותר בשוק, ומאפשרת לאנשים לקבל מידע על כל האפשרויות שקיימות בפניהם, כאשר הם רוצים לקחת משכנתא לשיפוץ או לכל דבר אחר. האתר אף יכול לחבר בין אנשים לבין יועצים איכותיים וכמובן לתת כלים אמיתיים להתמודד מול הבנקים, שרוצים להרוויח כמה שיותר. האתר הוא נכס אמיתי לכל מי שרוצה לחסוך כסף ושווה מאוד להיכנס אליו על מנת להישאר מעודכנים.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן