ריבית / ריביות משכנתא

בניית תמהיל משכנתא היא הליך מורכב שכולל בתוכו נתונים רבים. כשאנשים מחפשים לראשונה אחר עסקאות נדל"ן, הם מוצאים את עצמם לא פעם מבזבזים זמן יקר בחיפוש אחר נכסים שכלל לא מתאימים להם. הם מחפשים אחר דירות ובתים בסדר גודל מסוים, שכלל לא תואם את היכולת הכלכלית שלהם. המשכנתא הסופית אותה הלווה יצטרך לשלם בכל חודש, מגלמת בתוכה לא רק את סכום הדירה, אלא גם את המס על הדירה, את שכר הטרחה לעורך הדין, את סכום התיווך עם קיים, את הריבית על המשכנתא שנסגרה בעסקה עם הבנק, ועוד.

ריבית משכנתא

הריבית על המשכנתא היא דווקא מהסוגיות שנראות יותר מורכבות בתחילה, ואנשים רבים שרכשו דירה תוהים מדוע הם קיבלו ריבית בשיעור מסוים, בעוד חבריהם קיבלו ריבית בשיעור טוב יותר או פחות. חשוב לזכור שהריבית תלויה במספר משתנים עוד קודם בחירת המסלול, כמו הוותק בבנק, הנתונים הפיננסיים (לקוחות בעלי יכולות כלכליים גבוהים, יקבלו תנאים טובים יותר), אחוז המימון (ככל שאחוז המימון של הבנק יהיה גבוה יותר, כך הסיכון שלו יהיה גבוה יותר ובהתאמה אחוז הריבית שהוא ייקח מהלווה), וכמובן, סקר שוב בבנקים ויכולת המיקוח שלכם. חשוב לזכור שלעיתים משכנתא נראית טובה יותר אך היא בפועל צמודה לפריים ולאורך טווח עלולה לעלות משמעותית. אנשים רבים יעדיפו לקחת משכנתא מעט גבוהה יותר אך קבועה, ולאורך השנים תהיה שווה יותר מריבית שצמודה למדד.

OS-FINANCE

ריבית משכנתא הוא רק משתנה אחד, וכאמור, תמהיל משכנתא איכותי לא יתבסס רק על הנתונים המספריים בשטח, אלא גם על יכולת ניבוי ארוכת טווח. יועצי המשכנתאות של OS-FINANCE עושים עבור לקוחותיהם את סקרי השוק וההתמקחויות ובונים עבורם את תמהיל המשכנתא הנכון והמדויק ביותר התואם את יכולותיהם הכלכליות.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים