היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  תנאים לקבלת משכנתא לדירה ראשונה

  יש כמה דברים בסיסיים שכל אדם שמתכנן לקחת משכנתא צריך לדעת. למשכנתא יש שלושה מסלולים עיקריים, והם תשלום עם ריבית צמודה למדד המחירים לצרכן, ריבית קבועה שאינה צמודה לשום מדד וריבית פריים, שקשורה לבנק ישראל. לכל מסלול יש את היתרונות והחסרונות שלו, כאשר המדד יכול להשתנות לכל כיוון ולהשפיע על הריבית לטובה או לרעה. הריבית הקבועה כוללת גם סוג של סיכון, מפני שאם המדד יורד, ישנו הרבה כסף שהולך לאיבוד, וריבית הפריים היא יחסית קבועה וחסרת סיכון, אם כי היא עלתה לפני כשנה לאחר תקופה ארוכה של חוסר תזוזה. כל הנתונים הללו הם משמעותיים ומשפיעים על התשלום החודשי של מקבלי המשכנתא, וישנם גם תנאים לקבלת משכנתא לדירה ראשונה ולכן צריך להבין את הנושא ולדעת לבחור כמו שצריך.

  יש הרבה כלים שמתיימרים לעזור לאנשים להבין את הנושא של המשכנתא, לפני שהם חותמים על אחת ההתחייבויות הגדולות בחיים שלהם. אתר OS-FINANCE הוא האתר האיכותי ביותר והוא עוזר לתת תמונה שהיא מאוד כללית, אך היא עוזרת לפשט את העניין. כך למשל, אפשר להבין שכאשר לוקחים משכנתא, חשוב לשבת ולקבל הצעות ממספר בנקים ולקבל את כל הנתונים הרלוונטיים. לכל בנק יש את היתרונות והחסרונות שלו, ומה שהוא מאפשר ללקוחות. יש הרבה מאוד משתנים שמשפיעים על המשכנתא, ובתוך כך, יש גם לקחת סוג של סיכון עם אלמנטים שקשורים למדדים ולהתחייבויות ארוכות טווח.

  להכין את ההתמודדות

  האתר עוזר לפשט את העניין ולשים את כל עניין התשלומים החודשיים וגובה המשכנתא על השולחן ובפרופורציה. האתר הוא כלי חשוב שכל אחד שעומד בפני קניית דירה צריך להשתמש בו, עוד לפני שהוא נכנס לעובי הקורה, כדי לדעת איך הוא הולך להתמודד מבחינה כלכלית בעשרות השנים הקרובות. כמו כן, תוכלו ליצור קשר עם יועצי המשכנתאות של OS-FINANCE ולקבל ייעוץ משכנתאות מקצועי מותאם.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים