היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  הלוואה / הלוואות

  מרבית האנשים בישראל זקוקים לעזרה כלכלית לאור יוקר המחייה, לבטח כאשר אנחנו מבצעים קנייה גדולה כמו דירה או רכב, או כל סוג של השקעה שדורשת הרבה כסך. כאשר אנחנו צריכים סכום כסף גדול בבת אחת צריך לעבור דרך הבנק או כל גוף אחר שמעניק הלוואה או הלוואות לאזרחים מן השורה. חשוב להבין שהבנק הוא לא האופציה היחידה, ולעיתים כדאי לשקול גם הלוואה חוץ בנקאית שעשויה להיות משתלמת יותר. מרבית ההלוואות הן אכן לאנשים פרטיים שמחפשים לקנות דירה או רכב, אך לא רק, שכן יש גם הרבה גופים עסקיים בישראל שזקוקים לתזרים מהיר שיעזור להם להרוויח בעתיד.

  המציאות העסקית בישראל היא לא פשוטה, לבטח עבור עסקים קטנים ועצמאיים. יש הרבה מאוד הוצאות והקדמה מצריכה הוצאות רבות. לפתע, עסק נקלע לבעיה קשה של תזרים מזומנים, מפני שהוא צריך לרכוש מכשיר חשוב, להשקיע במקום מסוים או פשוט לצאת מקושי מהותי. עם זאת, הבנק לא תמיד שש לעזור, לבטח אם אין לעסק דרך לספק בטחונות, להציג רווחיות עקבית או בגלל עבר בנקאי בעייתי. לכן, אשראי חוץ בנקאי הוא אופציה טובה לכך, מכיוון שהדרישות הן אינן גבוהות מדי וכוללות ערבות אישית של נוטל ההלוואה.

  בזמן הנכון

  חשוב להבין שהצורך בהלוואה מהירה לא תמיד אומר שיש קושי קיומי ומיידי, אלא פשוט יש צורך בהוצאה מהירה כדי להקדים תרופה למכה, וזה לא משהו שבנקים מוכנים לקחת על עצמם. בחלק מהמקרים, אשראי חוץ בנקאי הוא הרבה יותר קל, פרקטי, ותנאי הקבלה הם די קלים וליברליים. גם הבנקים יודעים לספק את המענה הנכון בחלק מהמקרים, במיוחד עבור אנשים פרטיים. העניין הוא שחשוב להבין ולבדוק את כל האופציות הקיימות, לבצע סקר שוק ורק אז לקחת את ההלוואה הנכונה, בהתאם לסטטוס הפרטי או העסקי באותו רגע.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן