היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מיחזור / מחזור משכנתא מה זה

  ייתכן כי במרוצת השנים התוכניות לא התנהלו בדיוק כפי שרצינו. בסופו של דבר, אנחנו לא באמת יכולים להתכונן לכל הפתעות החיים. לעיתים מדובר בבחירות שלנו ולעיתים בגורמים משתנים שלא יכולנו להיערך אליהם. ישנם אנשים רבים שלקחו משכנתא וגילו במהלך השנים שהם לא מצליחים לעמוד בהחזר החודשי. ההוצאות גדלו, התווספו עוד ילדים למשפחה, יכולת הפרנסה של אחד מההורים נפגע. במקרים אלו רבים מסתבכים עם הלוואות נוספות, עם איחורים בתשלומים, צוברים חובות ובמקרים הלא טובים גם מגיעים למצב של עיקולים. עם זאת, לפני שמגיעים למצב זה, צריך לזכור כי ייתכן וישנה אפשרות טובה יותר והיא מיחזור משכנתא.


  מה זה מיחזור משכנתא
  מיחזור משכנתא היא בעצם פעולה של לקיחת משכנתא חדשה ובאמצעותה תשלום וכיסוי של המשכנתא הישנה. במקרה זה, ייתכן ובסופו של דבר הסכום שתצטרכו להחזיר לאורך השנים יהיה גדול יותר, אך הפריסה החודשית שלו תהיה נמוכה ונוחה יותר, בתנאים שתואמים את המצב הכלכלי שלכם היום. מיחזור משכנתא מאפשר להחזיק בנכס וליהנות מהקלה בהוצאות המשפחתיות החודשיות. במקרים רבים, על אף כי בסופו של דבר מדובר בסכום שיהיה גדול יותר לאורך השנים, מרווח הנשימה שנוצר מדי חודש מסייע לאנשים רבים לפתח את עצמם ואת משפחתם על פני הרדיפה החודשית אחר התשלום, ובסופו של דבר עוזרת להם להגדיל את הכנסתם והופכת להשקעה עצמית משתלמת יותר.
  OS-FINANCE
  הרבה אנשים בכלל לא יודעים מה זה מיחזור משכנתא ושהאופציה הזו קיימת. במיחזור משכנתא משתמשים גם משקיעים שלא מתקשים כלכלית, אבל רוצים לשלם פחות כל חודש כדי שיהיה להם כסף זמין יותר להשקעות נוספות. היועצים של OS-FINANCE יסייעו לכם להכיר את האופציות הטובות ביותר עבורכם, ויעזרו לכם בסקר שוק עבור המשכנתאות החדשות הטובות ביותר בשוק.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן