היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  תמהיל משכנתא

  רכישת דירה היא אחת ממשאות הנפש העיקריים אצל רבים מהזוגות הצעירים. היא תורמת מאוד לביסוס חיי המשפחה ולהתנהלות עתידית. במרבית המקרים, יש צורך בנטילת משכנתא שתפקידה הוא להשלים את הסכום הנדרש למוכר. כך, במקרה של רכישת דירת יד שנייה, או דירה חדשה מקבלן. כמובן, שניתן לקחת אותה גם עבור בניית בית וכדומה. בכל מקרה, לא ניתן לקבל את ערך הדירה כולה אלא רק את חלקה וזאת על פי הוראות והנחיות משרד האוצר. יחד עם זאת, ניתן לבנות תמהיל משכנתא נכון אשר יענה באופן מיטבי על צרכי הרוכשים.


  יועץ משכנתא מכיר היטב את שוק המשכנתאות ואת הבנקים והגופים הפיננסיים החוץ בנקאיים המספקים אותן ויכול למצוא את זאת המתאימה ביותר מבחינת כל התנאים. כלומר, את אלו הזולות ביותר עם הריביות הנמוכות ביותר והמאפשרות גמישות רבה כאשר רוצים לגרור אותן, למחזרן, לחסלן וכדומה. ככלל, ככל שהן ניתנות לתקופות ארוכות יותר הן יקרות יותר מבחינת הריביות. עם זאת, מי שאיננו מסוגל להחזיר סכומים חודשיים גדולים של הקרן והריבית המוסכמים חייב לקחת אותן. צריך להקפיד ולתכנן היטב את מסלול ההחזרה החודשי.
  תהליך קבלת משכנתא הינו מורכב. לאחר מציאת האחת הנכונה מתוך ההיצע הקיים ירצה המוסד הפיננסי לבדוק את מצבו הכלכלי של הלווה. הוא עושה זאת על ידי דרישה לקבלת מסמכי בנק, דפי עו"ש ואחרים. כמו כן, לראות תלושי שכר כדי לוודא שהוא יוכל להחזיר את הסכומים החודשיים ללא קושי ועוד. כן, תידרש הערכת שמאי מעודכנת לנכס. לאחר כל זאת, ייחתם ההסכם והכסף יועבר לחשבון בנק הלווה. יועץ יכול לבנות תמהיל משכנתא ובנוסף, ללוות את הלקוח בכל התהליך כולל משא ומתן מול הבנק, מילוי והגשת טפסים ועוד.

  היועצים שלנו

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים