חישוב משכנתא

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בישראל זוכה לשגשוג מדהים, ואיתו, גם עלייה ניכרת במחירי הנכסים. אנשים רבים שחסכו לדירה עבור ילדיהם כל החיים, לפתע מגלים שערך הדירה שהם דמיינו בראשם, רחוק שנות אור מהכסף ומהיכולת הכלכלית שלהם היום, ומוצאים את עצמם תוהים האם להתפשר על נכס זול יותר, קטן יותר ובמיקום פחות טוב, או פשוט להשאיר את הכסף בבנק עבור ילדיהם שיחליטו מה לעשות איתו יום אחד. אך בטרם נוותר על ההשקעה, צריך לזכור שרכישה של נכס היא לא התחייבות לכל החיים. מדובר בשוק שנמצא בעלייה מתמדת, וגם אם ניקח משכנתא לשלושים שנה, נוכל למכור את הנכס בעוד חמש שנים במחיר גבוה יותר משקנינו ולהשתדרג בנכס. כך או כך, עדיף שהכסף יהיה מושקע מאשר שישב בבנק וערכו ייחלש.

חישוב משכנתא איכותי

חישוב משכנתא הוא דבר מורכב, גם עבור מי שעושה זאת לראשונה, וגם עבור אנשים שחותמים על המשכנתא השנייה והשלישית שלהם. משכנתאות מגלמות בתוכן נתונים רבים ולבסוף, ערך המשכנתא שתוחזר לאורך השנים, גבוהה בהרבה מערך הדירה. עם זאת, אם היא תתבצע באופן נכון, ערך הדירה עצמה תהיה שווה הרבה יותר, ומכירתה יכולה להניב לבעליה סכומים גדולים מאד. מחשבוני משכנתא הם רק הבסיס של הבסיס של יצירת משכנתא, ובפועל, צריך לזכור שמשכנתא מלווה אותנו למשך מספר שנים, לעיתים עשרות שנים, ושלפעמים היכולת כלכלית שלנו לא תהיה כמו שהיא היום.

OS-FINANCE לייעוץ משכנתאות

OS-FINANCE היא חברה ליעוץ משכנתאות מהמובילות בישראל, עם יועצי המשכנתא המקצועיים ביותר. יועצי המשכנתאות שלנו יעזרו לכם לערוך את החישוב המדויק, שיכלול בתוכו, ריביות, מיסוי, ביטוחים והוצאות נוספות, ולהתאים אותן ליכולת הכלכלית שלכם כעת, אך עם חשיבה לעתיד ולהשקעות נוספות.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים