כמה זמן לוקח לקבל משכנתא

בתחילת הדרך לקיחת משכנתא היא הליך לא פשוט שמכיל בתוכו גורמים רבים ועבודה אל מול כל מיני משתנים. בעבור אנשים רבים מדובר גם בתהליך רגשי לא פשוט. בסופו של דבר, מדובר בקנייה הגדולה ביותר בחייו של בן אדם, ויש לה גם משמעות סנטימנטלית עמוקה. מדובר בעצם ברכישה של מוצר שאמור להוות את המרחב הבטוח והחשוב ביותר שילווה את חייה של משפחה למשך שנים ארוכות. לכן, יותר ויותר אנשים פונים לחברת משכנתאות ולוקחים יועצים מקצועיים שמלווים אותם בתהליך, מוודאים שהם עושים את הבחירות הנכונות וחוסכים להם זמן רב והליכים ביורוקרטיים מעייפים.

מלבד הבירור ובניית תמהיל משכנתא נכון כדאי לעשות, ולבנות התנהלות כלכלית נכונה אל מול הכנסה חודשית בהווה וצפי להכנסה עתידית, יועצי משכנתאות מסייעים גם בקיצור הזמן של קבלת המשכנתא וביצוע העסקה עד לרכישה מלאה. משקיעים שהפכו את הנדל"ן למקצוע חייהם משתמשים ביועצי משכנתאות כבדרך קבע על מנת שיחסכו להם זמן להתעסק במציאת השקעות נוספות. במידה והכל התנהל בדרך היעילה ביותר, הזמן שלוקח למשכנתא להגיע בין שנים עשר לארבעה עשר ימים. במקרים רבים אנשים שעושים זאת בעצמם מסתבכים מאד והזמן נגרר ולעיתים אף מתפספסות עסקאות. משך קבלת המשכנתא מכיל בתוכו טפסים רבים מהמוכר והקונה, אישורים מקדימים, פתיחת תיק משכנתא, הערכת שמאי מקרקעין ועוד.

OS-FINANCE יועצי משכנתאות
יועצי המשכנתאות של OS-FINANCE יעזרו לכם לעבור את תהליך המשכנתא ביעילות ומקצועיות. כמה זמן לוקח לקבל משכנתא הוא רק קצה הקרחון של המענה המקצועי אותו יועצים המשכנתאות מספקים עבור רוכשי הדירה החדשים. הליווי הצמוד נעשה תוך בדיקה של כל פרטי העסקה משלביה הראשונים ועד שלב קבלת המשכנתא וביצוע הרכישה. רכישת דירה היא דבר מורכב וחשוב, שצריך להיעשות נכון.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים