היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מדריך משכנתא

  אנחנו חיים היום בעידן אינטרנטי של "עשה זאת בעצמך". בכל התחומים, האינטרנט רווי במדריכים שנוגעים כמעט בכל המקצועות הקיימים. אנחנו יכולים למצוא מדריכים אינטרנטיים לכתיבה, לאימון גופני, לטיפולים רגשיים וכן למשכנתאות. המדריכים הללו מגיעים בפלטפורמות שונות, ממדריכים מצולמים של הרצאות בחינם או בתשלום, ועד למאמרים שלמים שמסבירים את כל עולם המושגים ואת כל השיקולים שכדאי לעשות בעת ביצוע עסקה וחתימה על משכנתא. ניתן למצוא מדריך משכנתא בנושא דירה ראשונה, ומדריכים להשקעות מורכבות יותר, לנכסים מסחריים וכדומה. עם זאת, חשוב לזכור שלא די במדריכים, ולמידת משכנתא לעומק היא כמו למידת כמו מקצוע אחר. מדובר בתחום שמושפע משוק שנמצא בתנועה כל הזמן, ומכיל בתוכו המון חוקים שהולכים ומתגבשים ומשתנים כל הזמן.

  מדריך משכנתא וצעדים מתקדמים

  אז בתחילה, אם ברצוננו לרכוש נכס, כדאי באמת להשתמש במדריכים הללו ולהכיר מושגים שונים כגון פריים, משכנתא אל מול הלוואה, מס דירה יחידה אל מול מס דירה שנייה ואחוזי מימון בהתאם לכל סוג של משכנתא. לאחר שלמדנו את כל המושגים הבסיסיים, כדאי להשתמש במחשבון משכנתא ולבדוק מה הוא הסוג הכללי של ההשקעות שביכולתנו לעשות ביחס לסכום שאנחנו רוצים להשקיע וליכולת הכלכלית שלנו. יש לזכור שמחשבון משכנתא הוא כלי ראשוני חובבני בלבד. בשלב הבא, מומלץ להשתמש ביועץ משכנתאות מומחה, כדי להניע את התהליכים עד לחתימה ולקבל המשכנתא.

  יועצי המשכנתאות של OS-FINANCE

  היועצים של OS-FINANCE הם מיועצי המשכנתאות המקצועיים בישראל, עם ניסיון רב במשכנתאות ובייעוץ פיננסי מסוגים רבים. כשתגיעו לשלב בו אתם מחליטים להיכנס בעובי הקורה, ולצאת לעסקה משמעותית, אל תשכחו שמדובר בתחום שהוא מקצוע בפני עצמו, ויש צורך בידע רב כדי לעשות אותו נכון. משכנתאות הוא תחום מורכב, אך עם היועץ הנכון, יכול להיהפך אפקטיבי ואף מהנה.

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן