היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מה הריבית על משכנתא

  יועצי משכנתאות הוא מקצוע יחסית חדש, אך מרגע היוסדו הוא מצוי בתנופה מטורפת. מעטים האנשים שיעדיפו היום להחזיק את כספם בבנק ולא להשקיע אותו, ובישראל, רוב האנשים המחפשים השקעה סולידית ישימו את מבטחם בשוק הנדל"ן ובצדק. מדובר על שוק שנמצא בעלייה מתמדת עוד משנות השמונים, עם מחירים שלא מפסיקים לעלות, ועם צדדים חדשים שנוספו לו עם כל תופעת הסבלט לטווחים קצרים ששילבו את ענף המלונאות בתוך שוק הדירות. יועצי משכנתאות מלווים אנשים ברכישת דירתם הראשונה לצרכיהם הפרטיים, כמו גם משקיעים שהפכו את ההשקעות בדירות ובנכסים מקצועיים למקצוע חייהם. בסופו של היום צריך אנשי מקצוע שכאלו בכדי להבין איך לקחת משכנתא נכון.

   

  תפקידיהם של יועצים פיננסיים
  יועצים פיננסיים יכולים לענות על שאלות בסיסיות כמו מה הריבית על משכנתא או כמה הון עצמי צריך בשביל משכנתא, או מה בכלל ההבדל בין משכנתא להלוואה בנקאית. בעוד לאנשים הבקיאים בתחום שאלות אלה נשמעות אלמנטריות, אחרים לא יודעים שריבית למשכנתא על דירה היא בין 2% ל- 3% ושהלוואה עבור נכס מסחרי, היא בכלל לא משכנתא והריבית עליה נעה בין 4% ל- 6%. באותה מידה, יועצי משכנתאות מלווים את התהליכים בשלבים מורכבים יותר, כמו בניית תמהיל משכנתא במלואו על פי בדיקת ההשקעה והתשואה האפשרית, אל מול יכולותיו הכלכליות של המשקיע והכדאיות של העסקה.

  OS-FINANCE יועצי משכנתאות ופיננסיים
  OS-FINANCE הוא אתר ליעוץ משכנתאות ופיננסיים מהמובילים והגדולים בישראל. באתר תוכלו למצוא מידע רב בתחום, כמו גם להשתמש בשירותיהם של יועצי המשכנתאות מהמקצועיים בישראל שיהיו זמינים עבורכם לכל סוג של עסקה. החל מזוגות צעירים שרוצים לצאת לדרך וצריכים ליווי עוד משאלות ראשונות כגון מה הריבית על משכנתא ועד למשקיעים מנוסים שרוצים לחסוך זמן ואנרגיה, ורוצים להשקיע את זמנם באיתור של עוד עסקאות פוטנציאליות.

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים