היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מה צריך לדעת לפני שלוקחים משכנתא

  זוגות צעירים שרוכשים לראשונה בחייהם דירה אין להם מושג איך לוקחים משכנתא והם תוהים לעצמם מה צריך לדעת לפני ומחפשים את התשובות באינטרנט, אך מגלים כי ככל שהם רק הולכים ומעמיקים, הם הולכים ומתסבכים. מדובר בכמות נתונים לא מבוטלת, במונחים, בחוקים ובבעלי תפקידים שלא ידעת שאתה צריך ולפתע אתה מגלה שערך הדירה גבוה יותר ממה שמוצע, כי הוא לא כלל בתוכו את שכר הטרחה של העורך דין, את הריבית שתצליחו לקבל, דמי תיווך אם צריך ועוד. הרבה אנשים חושבים שהם יכולים לעשות זאת לבד, אבל מגלים בהמשך שהם בכלל לא מצליחים לעמוד אל מול ההחזר החודשי ומסתבכים עם הלוואות נוספות, חובות שמצטברים, ובמקרים הגרועים גם עיקולים.

  מה צריך לדעת לפני שלוקחים משכנתא?
  האינטרנט הביא את תרבות ה-"עשה זאת בעצמך" ואנחנו נוטים לחשוב שהיום אנחנו מסוגלים ללמוד מקצועות שלמים באינטרנט. אנשים לוקחים קורס משכנתאות אונליין, ובטוחים שהם מוכנים לצאת לשוק הדירות, לרכוש לעצמם דירה או למצוא השקעות נדל"ן אחרות כמו נכסים מסחריים. אבל למען האמת, למרות הנגישות של שוק הנדל"ן והפופולריות שלו, מדובר בהשקעות בסכומים גבוהים מאד שיש להם הרבה פרטים ואותיות קטנות שצריך לדעת. לדוגמה, לא די בחישוב השכר החודשי המשפחתי אל מול ההחזר החודשי, ומי שייקח את הנתון הזה כקבוע יגלה בעתיד שהוא עלול להיות מסובך עד מעל הראש. לפני שלוקחים משכנתא צריך גם להיות מסוגלים לבנות הערכה כלכלית עתידית, היכולת הכלכלית של משפחה הולכת ומשתנה עם השנים.

  יועצים פיננסיים למשכנתאות
  OS-FINANCE הוא אתר לייעוץ משכנתאות בו תמצאו מידע רב עבור רוכשי דירות מכל הסוגים, למגורים ולהשקעה. עם זאת, חשוב לזכור שמידע זה הוא רק קצה הקרחון לרכישה ואיך לקחת משכנתא נכון, והשקעה איכותית מצריכה יועצי משכנתאות אותם תמצאו ב- OS-FINANCE וילוו אתכם בכל שלבי התהליך.

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן