היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מחשבון מחזור משכנתא

  רכישת דירה היא מההשקעות החשובות והגדולות של אדם בחייו. מדובר על מוצר שיש לו ערך עצום מבחינה סנטימנטלית והוא הופך להיות אלמנט מרכזי המלווה ואת חיינו ואת חיי ילדינו למשך עשרות שנים. בהתאם, גם תשלום על הנכס, עם מחירי הנדל"ן בישראל היום, הוא אירוע שנמשך לאורך עשרים וחמש ושלושים שנים. קשה לנו מאד להעריך, בטח אם אין לנו ידע מקצועי, את השינויים ששוק הנדל"ן והכלכלה הישראלית והעולמית יעברו בשלושים השנים הבאות. לרוב, אין לנו בכלל את היכולת להעריך את השינויים שאנחנו נעבור, אם מדובר בהצלחת קריירה עליה לא חלמנו, או להיפך, במקרים קשים של ילד שנזקק לטיפול יקר מאד.

  מחשבון מחזור משכנתא

  במהלך החיים ההוצאות שלנו עולות וגדלות, לעיתים בקפיצות קיצוניות. המשכנתא שלנו יכולה להפוך לפתע לנטל, או במקרים הטובים, דווקא נהיית נמוכה ליכולת הכלכלית שלנו ואנחנו מרגישים שאנחנו רוצים לקצץ את שארית התשלום שלה. קפיצות בשוק הנדל"ן יכולות להשפיע רבות על הריביות, וכן, שינויים בחוק ההגבלות של הבנק ישראל יכולים לאפשר אופציות טובות יותר למסלולי משכנתא. רבים שמרגישים שהמשכנתא לא תואמת את ההכנסה הכלכלית החודשית שלהם עושים היום מחזור משכנתא ובעצם לוקחים משכנתא חדשה, במקום זו הקיימת. ניתן למצוא באינטרנט משבון מחזור משכנתא אך צריך לזכור שמחזור כולל בתוכו לא רק את תחשיב כל עמלות הפירעון המוקדם אל מול הריביות החדשות, אלא גם את היכולת הכלכלית העתידית, ולא רק את זו שאנחנו נהנים ממנה עכשיו.

  OS-FINANCE

  OS-FINANCE היא חברת ייעוץ משכנתאות עם היועצים הפיננסיים המקצועיים ביותר. היועצים שלנו מובילים את לקוחותיהם צעד אחר צעד לבניית תמהילי משכנתא אופטימליים, תוך שילובי המסלולים המומלצים באותה עת בשוק, ובדיקת כל ההטבות האפשריות לרכישת דירה.

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן