היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  מימון לעסק חדש

  עסק חדש זקוק לכספים רבים לצורך הקמה ולתפעול בתקופה הראשונה לחייו. במקרים רבים, מביא היזם את הכספים ממקורות עצמיים, אבל במידה ואין אותם, הוא חייב לבקש הלוואה, שלרוב, ניתנת מבנקים מסחריים ומגורמים פיננסיים אחרים. מימון לעסק חדש חייב להתאים לצרכים שלו. אין טעם לקחת כספים רבים או מעטים מדי. הערכת הסכומים נעשית לאחר שמכינים תכנית עסקית מסודרת. יש בה נתונים שונים, ובין היתר, הערכה לכספים הנדרשים לשיפוצים, לעיצוב, לרכישת חומרי הגלם והציוד, לפרסום ועוד. תכנית עסקית מספקת הערכה גם לזמן הנדרש עד שהעסק יתחיל להניב הכנסות ורווחים.

  כל בנק הנותן הלוואה בודק את מצבו הפיננסי של הלקוח האחראי להחזרתה. הוא ירצה לקבל מסמכי עו"ש בבנק ומסמכים פיננסיים אחרים, תזרים מזומנים המעיד על הוצאות והכנסות – אם יש לעסק  הנמצא בחיתוליו כזה וכדומה. הבדיקות נועדו לוודא, ככל הניתן, על יכולת החזרת הכספים הללו. עבור הלוואות בסכומים נמוכים, לא יתבקשו, לרוב, ערבויות, אבל עבור הלוואות בסכומים ניכרים יידרש הלווה, לתת בטחונות בדמות: נדל"ן, תכניות חיסכון, קופות גמל, קרנות השתלמות וחסכונות פיננסיות נזילות אחרות.

  כל לקוח יכול לבחור בהלוואה לעסק אחת מתוך מספר מסלולים שונים מוצעים. ככל שההלוואה היא לטווח ארוך, כן, הריבית עליה גבוהה. מאידך, ההחזרים החודשיים קטנים יותר. בעל עסק בתחילת דרכו ירצה לנהוג בזהירות וייקח אחת עם החזרים נמוכים, יחסית. יחד עם זאת, קיימות הלוואות גמישות המאפשרות החזר סכומים גבוהים יותר, חיסול ההלווואה בכל עת, דחיית תשלומים חודשים למספר חודשים בגלל לחצים כספיים ועוד. גמישות רבה עשויה להקל מאוד על הלווים וחשוב להכיר בעובדה זאת. מומלץ לקבל ייעוץ וליווי מיועצי הלוואות המכירים היטב את  השוק. הם יכולים למצוא לכל לקוח הלוואה עסקית המתאימה ביותר לצרכיו.

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן