משכנתא לדירה להשקעה

אנשים רבים פשוט לא מבינים את המשמעות של המילה ונרתעים מקונספט של לקיחת הלוואה של מיליוני שקלים למשך עשרות שנים. זה אכן מרתיע מאוד, לבטח עבור אנשים ללא ידע מקדים וללא מושג לקראת מה הם נכנסים. יש הרבה מאוד שאלות לגבי המשכנתא, אך הדבר החשוב הוא להבין את הנושא עד הסוף, לבצע סקר שוק, להתמקח ולהבין שלאנשים יש כוח צרכני וכי הם יכולים לבצע בחירות שיוזילו את העלויות של הריביות שלהם. לא צריך להיכנס אל הבנק כאל צאן לטבח, ויש הרבה מאוד דרכים להתמודד עם ההלוואה הגדולה הזו, ואחת הדרכים הטובות היא באמצעות אתר OS-FINANCE.

הלוואה משלימה להון עצמי

האתר הוא אתר אינפורמטיבי, והוא נותן את כל המידע הכי רלוונטי לכל סוג של משכנתא. למשל, יש הבדל בין משכנתא לדירה להשקעה לבין משכנתא לדירה למגורים. יש משמעות גדולה למשכנתא לדירה להשקעה, מכיוון שמדובר באנשים שהם לרוב אמידים יותר, או כאלו שמתכננים את עצמם כלכלית בצורה טובה יותר. לכן, יש להניח שהתנאים שלהם יהיו מקלים יותר, כי הבנקים אוהבים לקוחות שיכולים להחזיר את ההשקעה בהסתברות גבוהה. משכנתאות הן הלוואות ארוכות טווח, למשך שניים ואפילו שלושה עשורים, אותם מחזירים אט אט ועם ריבית לא קטנה לבנקים.

למקסם את התוכנית

אנשים אשר רוצים לקחת משכנתא צריכים להגיע עם הון ראשוני של כ-30 אחוזים מערך הדירה, או במילים אחרות, כחצי מיליון שקלים בממוצע. לאור יוקר המחייה והמציאות הכלכלית בישראל, יש צורך בחסכון גדול מאוד לאורך שנים ובעזרה מההורים כדי להגיע לסכום הזה. אתר OS-FINANCE עוזר להבין את המשמעויות של הנושא ואף מחבר בין אנשים לבין יועצי משכנתאות שיכולים לעזור להם להבין את הנושא לעומק ולמקסם את תוכנית המשכנתא.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
טאגים מומלצים
משכנתא לדירה
ראשונה לצעירים
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.