היועצים המועדפים שלי

  מעוניינים בייעוץ? בואו נדבר!

  סכום הלוואה
  פריסה בשנים
  ריבית שנתית
  החזר חודשי רצוי

  משכנתא לזוג צעיר

  משכנתא לזוג צעיר היא משימה לא פשוטה, ומשנה לשנה דומה כי היא הולכת ומתרחקת. במדד כמות המשכורות פר מחיר דירה ממוצעת, ישראל נמצאת מהגבוהות בעולם עם כ- 150 משכורות לדירה. מחירה של דירה ממוצעת בישראל עומד על כמיליון וחצי שקלים והשכר הממוצע במשקה עומד על קצת פחות מ- 10,500 שקלים. זוגות רבים חולמים על דירות ומוצאים את עצמם נקלעים להרפתקאות של החזרים חודשיים שהולכים ומסתבכים. אי עמידה בהחזרי משכנתא גוררת חובות שיש עליהן ריביות נוספות ובמקרים הגרועים הבית מגיעים לעיקולים ואנשים נאלצים לעזוב את ביתם. על כן, ייעוץ משכנתאות הוא דבר שמומלץ מאד לאנשים שמחליטים לרכוש לראשונה דירה בחייהם.

  משכנתא לזוג צעיר בתמהיל נכון

  מקצוע יועץ המשכנתאות התפתח בשנים האחרונות, ועל אף שהוא די חדש, הוא הפך מאד פופולרי בקרב משקיעי נדל"ן מנוסים, כמו גם בקרב רוכשים דירה לצורכי דיור אישיים. משום ששוק הנדל"ן התפתח כל כך, כך גם החקיקה בנושא נמצאת בתנופה וקמים כל הזמן יזמויות בכנסת ובממשלה שמשפיעות על החוק במטרה לעזור לצעירים לרכוש בית בישראל. יועצי המשכנתאות בקיאים בחוק, באפשרויות של הבנקים ובהגבלות שיש להן, בדרכים בהן אפשר להשתמש בהטבות השונות כדי לעזור לאותם זוגות. הרבה מעבודת היועץ היא בבניית תמהיל משכנתא מדויק, ודרכו, תכנון אסטרטגיה למשא ומתן עם הבנקים.

  OS-FINANCE לזוגות צעירים

  זוגות צעירים רבים משתמשים בשירותים של OS-FINANCE ומוצאים את דרכם לבסס את עצמם כלכלית בישראל. ישנם המון חוקים והמון אפשרויות ומסלולים בהם ניתן לבחור גם למי שיש לו בעיות של הון עצמי ראשוני, וגם למי שמתקשה לראות כיצד הוא יעמוד בהחזרים החודשיים. לקיחת משכנתא בצורה נכונה היא עבודה שלוקחת בחשבון את צרכיו הרגשיים של הרוכש יחד עם יכולותיו הכלכליות.

   צרו קשר icon

   OS-Finance שמה לעצמה למטרה, להנגיש את הידע בתחום המשכנתאות לכלל הציבור, על מנת ליצור בסיס טוב יותר להתמודדות מול נושא חשוב זה.

   אתם מוזמנים להנות ממאמרים ומידע נרחב בנושא המונגש בחינם באתר. בנוסף, למי שעדיין רוצה ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג שצוות יועצי המשכנתאות הטובים במשק יחזרו אליכם לייעוץ.

   בחר קטגוריה
   איך לקנות דירה
   ביטוח חיים למשכנתא
   ביטול משכנתא
   החזר / החזרי משכנתא
   הלוואה / הלוואות
   יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
   ייעוץ משכנתא / משכנתאות
   כמה הון עצמי צריך
   מחשבון משכנתא
   מיחזור / מחזור משכנתא
   מס רכישה
   מסלולי משכנתא
   משכנתא / משכנתאות
   משכנתא חוץ בנקאית
   משכנתא לדירה
   משכנתא לזוגות צעירים
   משכנתא לנכס
   מתי משלמים מס רכישה
   ריבית / ריביות משכנתא
   תמהיל משכנתא
   תנאים לקבלת משכנתא
   בחר תתקטגוריה
   בחר מיקום
   הכל
   ירושלים
   מרכז
   חיפושים נפוצים
   טאגים מומלצים
   טאגים נפוצים
   דילוג לתוכן