שעבוד נכס קיים

אתם רוצים לרכוש בית אבל אין ברשותכם הון ראשוני? זוגות צעירים רבים בישראל מוצאים את עצמם חסרי יכולת לרכישת בית וזאת על אף כי הכנסתם מאפשרת זאת. בעבר, היה ניתן לקחת בישראל משכנתאות בגובה של 90% מימון, אך בנק ישראל הגביל את הבנקים במתן משכנתא במימון של עד 75% לדירה ראשונה, ובהתאם למחיר הממוצע של דירה בארץ, מדובר בהון ראשוני של כשלוש מאות אלף שקלים. לזוגות צעירים זה נראה כמשימה בלתי אפשרית, ואפילו יש לא מעט זוגות כבני שלושים וחמש וארבעים שמשכורתם המשותפת מגיעה לשלושים וארבעים אלף שקלים ומסוגלים לעמוד בהחזרים המשותפים, אך בגלל תכנון לקוי לא הצליחו לצבור את ההון הראשוני.

"מחיר למשתכן" או שעבוד נכס קיים

עם זאת, צריך לזכור שבאמצעות ייעוץ משכנתאות תוכלו לגלות שעולם הנדל"ן מאפשר לכם לא מעט פרצות ואפשרויות להשיג את המימון לרכישת דירה. אפילו הממשלה הבינה את הבעייתיות של אחוזי המימון הגבוהים ופתחה בפרויקט "מחיר למשתכן" שמאפשר רכישת דירה עם הון ראשוני של מאה אלף שקלים בלבד, והנחות והטבות נוספות על הרכישה עצמה. מלבד זאת, מי שרוצה לקנות נכס רגיל ולא לעמוד בהגרלה להיצע הספציפי של פרויקט זה, צריך לזכור שיש אפשרויות כמו שעבוד נכס קיים של ההורים ותמורתו קבלת משכנתא שתהווה את ההון הראשוני. עם זאת, יש עוד לא מעט אפשרויות להלוואות לצבירת הון ראשוני, אך הן מסוכנות וצריך ידע מקצועי רב כדי לעשות זאת.

OS-FINANCE ייעוץ משכנתאות

היועצים של OS-FINANCE הוא מהמקצועיים ביותר בישראל עם רזומה עשיר של משכנתאות לפרויקטים גדולים להשקעה כמו גם נכסים לדיור אישי. היועצים שלנו יסייעו לכם בבניית התמהיל האופטימלי ליכולותיכם הכלכליות, תוך שימוש באסטרטגיה מבוססת נתונים לעבודה אל מול גורמי ההלוואות בישראל.

בחר קטגוריה
איך לקנות דירה
ביטוח חיים למשכנתא
ביטול משכנתא
החזר / החזרי משכנתא
הלוואה / הלוואות
יועץ-יועצי משכנתא / משכנתאות
ייעוץ משכנתא / משכנתאות
כמה הון עצמי צריך
מחשבון משכנתא
מיחזור / מחזור משכנתא
מס רכישה
מסלולי משכנתא
משכנתא / משכתאות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לדירה
משכנתא לזוגות צעירים
משכנתא לנכס
מתי משלמים מס רכישה
ריבית / ריביות משכנתא
תמהיל משכנתא
תנאים לקבלת משכנתא
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
ירושלים
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים